CS WEB Logo

Referencie

Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva

12 2016 Web

Expozície múzea sú členené na 2 základné celky umiestnené na štyroch podlažiach, od suterénnych priestorov po podkrovie. Celková plocha expozícií je 1400 m². Priestory v suteréne sú upravené pre expozíciu Kras a jaskyne Slovenska, ktorá predstavuje fenomén krasu vo všetkých súvislostiach, od hydrológie, cez povrchový a podzemný kras a jeho ochranu, ľadové jaskyne a ich ochranu, jaskynnú výzdobu, biospeleológiu a speleorcheológiu, až po jaskyniarstvo ako činnosť človeka, ktorou objavuje svet tmy a ticha a vnímanie tejto aktivity ako záujmovej činnosti, vedného odboru, zberateľstva i umeleckej inšpirácie. Súčasťou tejto časti expozície je malý klub pre klubovú činnosť, prácu s návštevníkom, prípadne oddychovú miesto na prezretie si filmov o práci kurátorov múzea alebo starších filmov o objavovaní jaskýň z múzejných zbierok.

www.smopaj.sk

Kozmetika podľa prírodnej receptúry

11 2016 E-shop

Parfémy REFAN sú vône inšpirované originálnymi svetovými značkovými parfémami. Ľudovo im hovoríme imitácie, alebo napodobeniny. Nie každý z nás týmto výrobkom dôveruje, hovorí sa, že originál je predsa len originál. Firme Refan sa ale podarilo dokázať, že aj imitácia parfému sa môže v kvalite rovnať originálu. Ak oželiete, že flakón nebude zhodný s originálom, ste na správnom mieste. Refan sa totižto inšpiruje len vôňou parfému, flakóny si navrhli sami a s malými obmenami sú skoro stále rovnaké.

www.hpnaturalcosmetic.sk

Trimsport športové oblečenie

11 2016 E-shop

Firma TrimSport bola založená za účelom pomáhania športovcom robiť to, čo majú najradšej. Či už je to tvrdý tréning alebo len víkendový beh, sme tu na to, aby sme vám priniesli oblečenie do každeho počasia a takisto aj každodenné tréningové tipy, ktoré vám pomôžu dostať sa do vášho cieľa. Veľmi dobre vieme, aké dôležité je mať pri tvrdom tréningu to správne oblečenie. Okrem fitness tipov a receptov prinášame na našich stránkach to naj oblečenie, čo vám môže terajšia Fitness scéna ponúknuť, či už je to jedna z najznámejších značiek Under Armour alebo THRONE oblečenie z našej kolekcie.

www.trimsport.sk

Poľovnícky raj

12 2015 E-shop

Ponúkame široký sortiment výstroje a príslušenstva pre poľovníkov a priateľov prírody. Ponúkame okrem prístrojov pre nočné videnie aj kvalitné a výkonné LED svietidlá nielen pre poľovníkov ale aj pre turistov a cyklistov. Poľovníci si prídu na svoje v kategóriach ako sú fotopasce, puškohľady, termovízie ale aj vnadiace zmesi pre zver či čistenie zbraní. V našej predajni nájdete na rozlohe 150 m² bohatý výber rôznorodého tovaru určeného nie len pre zanietených poľovníkov, či lesníkov ale aj milovníkov dobrodružstva v prírode. Všetko, čo potrebujete pre váš bezpečný pobyt v horách, na skalách, dokonca aj v jaskyniach. Náš sortiment kvalitného oblečenia a obuvi vás pripraví na akékoľvek ročné obdobie a ochráni pred hustým dažďom či ranným mrazom.

www.polovnickyraj.sk

Slovenská správa jaskýň

11 2013 Web

Činnosť Správy slovenských jaskýň je zameraná na správu všetkých jaskýň (prírodných pamiatok a národných prírodných pamiatok) a na ich bezpečné a trvalo udržateľné využívanie. Plní úlohy na úseku ochrany prírody, prevádzky, sprístupňovania a iného využívania jaskýň. Vykonáva starostlivosť o objekty a zariadenia v podzemí a vstupných areáloch jaskýň, zabezpečuje ich údržbu a bezpečnosť prevádzky. Podieľa sa aj na metodickom usmerňovaní starostlivosti o krasovú krajinu a ostatné jaskyne v Slovenskej republike.

www.ssj.sk